Ľudia a niečo viac

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ai Se Eu Te Pego!

Viem, že táto pesnička je už dávno hitom, ale mňa vtedy nezaujala...No dnes keď som si pozrela videoklip s touto pesničkou - zmenila som názor! Krásny hlas, vystupovanie, zlatý spevák, príjemná hudba, jazyk je tiež zaujímavý...Takže aj Michel Teló patrí do tejto skupiny, skupiny, kde si myslím, že patria naozaj kvalitný a charizmatický speváci!

Michel Teló

Michel je brazílsky spevák a skladateľ,ktorý sa narodil 21. januára 1981 v meste Medianeira (Brazília). K spevu má blízko už od detstva, v škole vystupoval na rôznych akciach, neskôr účinkoval v kapele. Jeho najznámejšou pesničkou a už aj hitom nielen v Brazilií, ale aj vo svete je pieseň s názvom ''Ai Se Eu Te Pego" , tiež ste mohli počuť menej známu pesničku Bara Bará Bere Beré, ktorá stojí naozaj za to.

Michel si svoje vystúpenia, čo je aj vidieť na fotkách, no hlavne fanúšikovia si prídu na svoje. Michel je momentálen zaľúbený do Thaís Fersoza .

 

 

 


Speváci | stály odkaz

Komentáre

 1. Pesnicka
  http://www.soof.sk/

  Tu pesnicku naozaj zboznujem, diky ze si ju tu dala
  publikované: 24.05.2013 20:31 | autor: piesen (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. Pre Reklamu:
  Aj ja, nemáš začo. Wrrr!!! Čo tá reklama?!!!!
  publikované: 25.05.2013 15:35 | autor: Angelote (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.">.
 • Create PlaylistPop-out playerDownload music and ringtones
 • ">:-)
  Počet zhliadnutí:
  Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014